Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

„Sojusz dla Dolnoślązaków” – Przygotowania SLD do kampanii samorządowej 2014.

Od 13 maja do 01 lipca br. w całym województwie odbywają się spotkania z udziałem Przewodniczącego Dolnośląskiego SLD Radosława Mołonia, Przewodniczącego Sztabu Wyborczego Marka Dyducha oraz Sekretarza Dolnośląskiego SLD Dawida Mirowskiego, dotyczące przygotowań SLD do kampanii samorządowej 2014r.

W spotkaniach biorą udział samorządowcy : Prezydent, Burmistrzowie, Wójtowie, Starostowie, radni SLD oraz członkowie władz powiatowych, miejskich i gminnych partii.
Spotkania mają na celu przedstawienie bieżącej sytuacji społecznej, gospodarczej w gminach, miastach oraz powiatach województwa dolnośląskiego, opracowanie projektów programów wyborczych oraz spraw organizacyjnych związanych z przyszłorocznymi wyborami samorządowymi.
Prowadzone są także rozmowy z kandydatami na radnych oraz kandydatami w wyborach bezpośrednich.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem